SubasiliLarin BuLusma Noktasi..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

subasililarin.forumu.tr.tc

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Ziyaret
dakika saniye misafirimiz oldunuz .....
En son konular
» GüzeL sözLer
atatürk ile çocuk EmptyPtsi Ekim 05, 2009 3:22 pm tarafından AiChA

» üstteki üyenin yazdığı sanatçıyı seviyormusunuz
atatürk ile çocuk EmptyCuma Ağus. 14, 2009 12:29 am tarafından lSpeciaLLife

» Şu Anda Ne Dinliyorsunuz ?
atatürk ile çocuk EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:16 pm tarafından ◘SußasiLéé◘

» Alchemy Sistemi (Geniş Anlatım + Resimli)
atatürk ile çocuk EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 1:31 pm tarafından metehan

» Canavaralrın Özellikleri
atatürk ile çocuk EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 1:28 pm tarafından metehan

» Üstteki Üyeye Şarkı Armağan Etme
atatürk ile çocuk EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 8:29 pm tarafından ◘SußasiLéé◘

» Son harften eşya türetmece
atatürk ile çocuk EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 11:15 am tarafından ◘SußasiLéé◘

» Evet mi ? Hayır mı ?
atatürk ile çocuk EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 9:19 pm tarafından ◘SußasiLéé◘

» Son Harften Ünlü İsmi Bulma Oyunu..
atatürk ile çocuk EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 9:17 pm tarafından ◘SußasiLéé◘

En iyi yollayıcılar
◘SußasiLéé◘ (124)
atatürk ile çocuk Vote_lcapatatürk ile çocuk Voting_baratatürk ile çocuk Vote_rcap 
lSpeciaLLife (121)
atatürk ile çocuk Vote_lcapatatürk ile çocuk Voting_baratatürk ile çocuk Vote_rcap 
C€mReC@n (116)
ßxqCrawLér.. (99)
JonnyBravo (72)
bedoran77 (62)
yaLova xL (38)
Gkhan77 (19)
AiChA (17)
obsen (17)
Anket
Forumu Nasıl ßuluyorsunuz?
Harika..
atatürk ile çocuk Vote_lcap63%atatürk ile çocuk Vote_rcap
 63% [ 12 ]
Daha iyisi Olabilirmiş..
atatürk ile çocuk Vote_lcap37%atatürk ile çocuk Vote_rcap
 37% [ 7 ]
İğrenç..
atatürk ile çocuk Vote_lcap0%atatürk ile çocuk Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kapatın ßu Forumu :@
atatürk ile çocuk Vote_lcap0%atatürk ile çocuk Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 19
Günün Haberleri
Gazete Manşetleri
Hava Durumu

Dost Siteler
YalovasporForum.com
SubasiMuhtarlik
Subasi Belediyesi
Duyuru
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 45 kişi Perş. Eyl. 19, 2024 3:59 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 48 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sefte

Kullanıcılarımız toplam 733 mesaj attılar bunda 109 konu

****** ile çocuk

4 posters
YazarMesaj
bedoran77
Misafir Üye
Misafir Üye
bedoran77

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyCuma Tem. 17, 2009 10:33 am

******: Çocuk, Türkiye ne durumda?
Çocuk: ATAM.. Her şey mükemmel gidiyor, siz hiç merak etmeyin.
******: Yeni cumhurbaşkanını seçmişsiniz, nasıl birisi peki?
Çocuk: Süper bir insan. T.C. tarihinin en başarısız dışişleri bakanı olarak tarihe geçti. Cemaat liderinin güdümünde. Daha önce mensubu olduğu partiye yapılan devlet yardımının bir trilyon lirası kayıp, dava zaman aşımından dolayı düştü. Siz hiç merak etmeyin!
******: Birinci kadın nasıl?
Çocuk: Ona artık first lady diyorlar.. Birinci kadınımız türbanlı. Köşkün her yerini değiştiriyor. Daha önce dışişleri konutunu da değiştirmiş, ucubeye çevirmişti, çok zevkli biridir. Birkaç sene önce T.C. devletini kendi türbanı için AİHM’ye şikayet etti, ama sonra şikayetini geri çekti, siz merak etmeyin!
******: Başbakan nasıl, başarılımı?
Çocuk: Hem de nasıl başarılı. Önüne gelene küfrediyor, gelmeyene “ülkeyi terk et” diyor. Gazeteler o veya hükümet aleyhinde tek kelime yazamıyor. Maddi durumu da fena değil, aldığı maaş ile iki milyar dolar biriktirdi. Allah için çok tutumlu ve akıllı (Ben hesap yaptım 20 yılda aldığı maaşın her kuruşunu biriktirseydi 1 milyon 225 bin YTL si olurdu. Aradaki fark nasıl oluştu kendisi de bilmiyormuş!)! Cemaat liderinin kontrolünde. Kızlarını türban nedeniyle ABD’de okuttu. İki oğlunu niye okuttu anlamadım. Herhalde onlar da türbanlıydı, biz anlamadık.. Okul paralarını hayırsever biri verdi. Adam o kadar hayırsever ki devletin soyulmasına yardımcı oluyor.. Siz merak etmeyin!
******: TBMM başkanı da değişmiş.
Çocuk: Evet; “Anasını şeettiğimin şeyi” gitti, onun yerine kendisi gibi cemaat liderinin sağ kolu olan biri geldi. Ama eşi türbanlı değil.. Siz hiç merak etmeyin!
******: Ekonomi iyi mi?
Çocuk: Hem de nasıl. Cumhuriyet tarihinin en zeki maliye bakanı görevde. TL’den altı sıfır attı ve paramız çok değerlendi. Kendi çocukları artık trilyonlar götüremiyorlar, çünkü sıfırlar atıldı ya, ondan. Milyonlarla idare ediyorlar gariplerim.. Borsanın %75’i yabancıların elinde.. Ama bakan işini iyi yapıyor. Siz hiç merak etmeyin!
******: Dış borcumuz var mı?
Çocuk: Var ama önemsiz, 400 milyar dolar.. Zehir hafiye bakanımız dolardan da sekiz sıfır atacakmış.. Borç inecek 4 bin dolara, onu da ben ödeyeceğim. Siz hiç merak etmeyin!
******: Terör devam mı? Önlem alınıyor mu?
Çocuk: Terör pek önemli değil artık.. Herkes sadece konuşuyor, askerler şehit oluyor, kelle hesabıyla cenazeler kalkıyor.. Liderlerinden 20 tanesi zaten elimizde. Siz hiç merak etmeyin!
******: Bu güzel haber. Liderlerini ömür boyu hapisten çıkarmasınlar..
Çocuk: Ne hapsi ATAM! Biz onları milletvekili seçtik, meclise getirdik. Artık her şeyi yasal yapıyorlar.. Dünyada sadece Türkiye’de teröristler milletvekili olabiliyor. Ve sadece Türkiye’de teröristlerin başı her hafta avukatlarıyla görüşebiliyor, yani her konuda birinciyiz. Siz hiç merak etmeyin.
******: Referanduma katılım oranı nedir?
Çocuk: Bana göre sıfır ama hükümete göre %70. Referandum olduğu gün 12 askerimiz şehit edildi! Her şeyin farkındayım ben, siz hiç merak etmeyin!
******: Cemaat lideri filan diyorsun, hala var mı şeriat tehlikesi?
Çocuk: Yok, yok şeriat tehlikesi, kalmadı çok şükür, şeriat geldi bile. Rahatladık, etraf yobaz oldu. Cemaat lideri yurtdışında, Türkiye’ye gelmiyor. Zaten gelince Humeyni gibi gelecek, her şey süper olacak.. Siz hiç merak etmeyin!
******: Eğitim nasıl peki?
Çocuk: 5 yıl önce göreve gelen dinci hükümet zamanında ilkokul birinci sınıfa başlayan bebeler, bu yıl 6’ya gidiyor, 5 yıl sonra 16 yaşında gençler olacaklar, bu bebelerin beyinleri yıkanıyor. Nasıl ki bizim zihnimizden seni silemiyorlar, bu bebelerin zihninden de yobazlık silinemeyecek.. Anlayacağınız 5 yıl daha rahatız, siz hiç merak etmeyin!
******: Biz Cumhuriyet’i kurabilmek için binlerce şehit ve gazi verdik, siz Cumhuriyet’i koruyamadınız.. Ben bu Cumhuriyet’i siz gençlere emanet ettim; siz ne yapıyorsunuz?
Çocuk: Sadece utanıyoruz, kahroluyoruz.. ATAM!
******: BEN ESAS ŞİMDİ ÖLDÜM…
ßxqCrawLér..
Genel Moderatör
Genel Moderatör
ßxqCrawLér..

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: Geri: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyCuma Tem. 17, 2009 10:39 am

Süper .. SağoL payLaşm içn .
bedoran77
Misafir Üye
Misafir Üye
bedoran77

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: Geri: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyCuma Tem. 17, 2009 10:50 am

eyvallah kuzi
ßxqCrawLér..
Genel Moderatör
Genel Moderatör
ßxqCrawLér..

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: Geri: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyCuma Tem. 17, 2009 11:33 am

Wink
bedoran77
Misafir Üye
Misafir Üye
bedoran77

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: Geri: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyCuma Tem. 17, 2009 11:36 am

çocuk nasıl güzel cvplar veriyoo amaa kötü şeyleri ii bişimiş gibi söylüyoo halimizi anlatıyo
ßxqCrawLér..
Genel Moderatör
Genel Moderatör
ßxqCrawLér..

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: Geri: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyCuma Tem. 17, 2009 11:38 am

Evt ya çok güzeL harbiden.
nazlıcann
Yeni Üye
Yeni Üye
nazlıcann

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: Geri: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyPaz Tem. 19, 2009 2:41 pm

byle çocuklar yetişirse ilerisi gzl olur belki..
◘SußasiLéé◘
Genel Moderatör
Genel Moderatör
◘SußasiLéé◘

atatürk ile çocuk Empty
MesajKonu: Geri: ****** ile çocuk   atatürk ile çocuk EmptyPerş. Tem. 23, 2009 3:16 pm

nazlıcann demiş ki:
byle çocuklar yetişirse ilerisi gzl olur belki..

BELKİ lol!

****** ile çocuk
1 sayfadaki 1 sayfası